KONST / Litografier / Färglitografier 6365271
nr 636 5271
Färglitografier
2 st. signerade, Arguello, 57x54
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2010
kl 19:20:08
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr